liskovi orisci planeta100   

Planeta Preidor 

Vyletěli jsme ze základny na Zemi a narazili jsme s raketou na asteroidy. Po asi dvou hodinách jsme zjistili, že ten roj asteroidů je prsten planety. Tak jsme ji letěli prozkoumat. Přistáli jsme a bylo tam naprosté ticho, pusto a vedro. A to vedro přicházelo od sopky, protože ta sopka byla vedle nás. Tak jsme radši odletěli a přistáli jinde. Tam už byl klid. A tak jsme objevili planetu Preidor a začali ji vylepšovat. 

Naše posádka má 5 členů. Pracuje v několika agenturách: VZJ (Vesmírná zásahová jednotka), S.H.I.E.L.D., F.B.I., C.I.A. Naše posádka je sestavena jen z profíků.

 

  Výzkumný tým                          Vybudované stavby                  Biovýzkum                                   Technologický výzkum         
     
biodom


 

Biodóm

Je to nejnovější verze E315. Vše, co v něm je, vydrží nekonečně dlouho. Je to pohodové bydliště ve vesmíru. Obvod 6 mil. km, výška 1,5 mil. km.

elektrarna


 

Elektrárna

Elektrárna má výkon 300 000 TB za sekundu.

 
biolab


 

Bio laboratoř

-

 
technolab


 

Techno laboratoř

-

  hydroponie


Hydroponie

Pěstujeme v ní speciální druhy křemenů, štěrku a jiných kamenů. Tyto kameny nastražíme například na Korka a buď ho pozorujeme, anebo ho chytíme a děláme na něm pokusy.

V hydroponii se snažíme vytvořit i hořlavou vodu pro Taranťana létavého.

 
vodni nadrz


 

Vodní nádrž

-

 
umela gravitace

 
 

Umělá gravitace

-

 

generator vzduchu  

Generátor vzduchu

-

 Zpět do VesmíruDnes je 13. 07. 2024 | Svátek má: Markéta | Počasí v Přerově: 21.07 °C | Počasí zítra: 27.88 °C